SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Pracownik Magazynowy - CHOJNY 15 zł brutto/h18.09.17 r.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 poszukuje:

PRACOWNIKÓW MAGAZYNOWYCH

Obowiązki:

- kompletacja wysyłek

- pakowanie

- prace fizyczne

Oczekiwania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- dyspozycyjność do pracy na 1 zmianę

- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Oferta:

- praca na jedną zmianę 8-16 (od czerwca do września możliwa praca w godzinach 8-18)

- wynagrodzenie 15 zł brutto/h

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia

Miejsce wykonania zlecenia: Łódź - Chojny (okolice CZMP)

Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy anna.mijas@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik Magazynowy - Chojny"

<< poprzednianastępna >>
Strony WWW Łódź