SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Pracownik Produkcyjny - 10,25 zł netto - OLECHÓW16.04.18 r.

Oferta pracy tymczasowej

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM nr cert. 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów

PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH

Obowiązki:

- praca na linii produkcyjnej

Oczekiwania:

- szybkość działania

- zdolności manualne

- gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

- doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę Zlecenia ZUS

- Stawka godzinowa 14 zł brutto

- Premia jakościowa 130 zł brutto

- Premia frekwencyjna 130 zł brutto

- Możliwość uzyskania premii sezonowej 150zł brutto

- Praca w systemie 1, 2 bądź 3 zmian

Miejsce wykonania zlecenia: Łódź - Olechów

Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy magdalena.golebiewska@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik Produkcyjny - Widzew"

<< poprzednianastępna >>
Strony WWW Łódź