SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Operator maszyn - Łódź Widzew/Śródmieście14.11.18 r.

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM nr cert 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osoby na stanowisko:

 Operator maszyn

Obowiązki:

- obsługa maszyn konfekcjonujących etykiety.

Oczekiwania:

- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,

- wyczucie techniczne,

- umiejętność wychwycenia niecodziennego zachowania maszyny.

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pracę w systemie 1 zmiany w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku,

- wynagrodzenie w wysokości 22 zł brutto/h,

- długofalową współpracę.

Miejsce pracy: Łódź – Widzew/Śródmieście

Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy anna.bubnovich@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Operator maszyn - Łódź Widzew/Śródmieście"

Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

- na podstawie art. 6 ust 1b RODO i na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Opertora maszyn od momentu doręczenia nam Pani/Pana zgłoszenia rekrutacyjnego zarówno drogą elektroniczną, jak i tradycyjną, w którym musi zostać zawarta następująca klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez „Work System” – Magdalena Pierzyńska,  ul. Gdańska 91/93, 90-613 Łódź dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji”

- w celu przetwarzania Pani/Pana danych kontaktowych na potrzeby kolejnych i przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dodatkowe zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego wyrażenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „Work System” – Magdalena Pierzyńska, moich danych osobowych zawartych do dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji”

- CV kandydatów będą przechowywane i dane w nich zawarte będą przetwarzane wyłącznie do czasu zakończenia rekrutacji na aplikowane stanowisko lub do czasu cofnięcia zgody, zaś CV nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji w sytuacji jeśli kandydat wyraził na to zgodę, tj. gdy zamieścił zgodę o odpowiedniej treści w dokumentach aplikacyjnych.

 - po upływie wymienionych powyżej okresów, dane zostaną trwale usunięte i nie będą przetwarzane w żadnym innym celu

 - aplikacje nie będą odsyłane

Ponadto informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Work System” – Magdalena Pierzyńska,  ul. Gdańska 91/93, 90-613 Łódź

2) Administrator Danych nie wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych. Osobą kontaktową jest Magdalena Pierzyńska. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych prosimy kierować na e-mail: magdalena.pierzynska@worksystem.com.pl lub adres siedziby spółki ul. Gdańska 91/93, 90-613 Łódź.

3) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim, ani do państwa trzeciego

4) Przetwarzanie przez „Work System” – Magdalena Pierzyńska, Pani/Pana danych osobowych odbywa się w celu oceny Pani/Pana kandydatury na oferowane stanowisko pracy,  Jednocześnie „Work System” – Magdalena Pierzyńska w związku z prowadzoną rekrutacją informuje  Pana/nią iż dane pozyskane w związku z daną rekrutacją mogą być przekazane podmiotowi na rzecz , którego „Work System” – Magdalena Pierzyńska wykonuje usługę związaną z prowadzoną na Panu/Pani rekrutacją. W razie skutecznego Pana/ni zatrudnienia Work System będzie dalej przetwarzał Państwa dane przez okres 5 lat obrachunkowych w celu prawnie uzasadnionym.

5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, zmiany, ograniczenia przetwarzania o dane zbędne, prawo do przenoszenia danych, usunięcia danych zbędnych dla celu przetwarzania, prawo sprzeciwu wobec danych przetwarzanych w celu marketingu bezpośredniego

6) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO,

7) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie nie podanie swoich danych spowoduje niemożność wzięcia udziału w obecnym, jak i ewentualnym przyszłym procesie rekrutacji

8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

następna >>
Strony WWW Łódź