SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Pracownik Produkcyjny - Bałuty07.05.18 r.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

 Obowiązki:

- cięcie profili aluminiowych,

-strechowanie gotowych produktów

-dbanie o porządek w miejscu pracy.

 Oczekiwania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do soboty,

- gotowość podjęcia pracy w systemie 1 zmiany,

-dobry wzrok,

-umiejętność poprawnego liczenia,

- sumienność.

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS,

- pracę w systemie 1 zmiany w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku i 8-14 w soboty,

- zatrudnienie na okres minimum 1 miesiąca,

-stawka godzinowa 16 zł brutto.

 Miejsce wykonania zlecenia: Łódź- Bałuty

 Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy magdalena.golebiewska@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik Produkcyjny - Bałuty"

<< poprzednia
Strony WWW Łódź