SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Pracownik Produkcyjny - Zgierz18.06.18 r.

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

 Obowiązki:

 obsługa maszyn do obróbki szkła budowlanego,

praca na stanowiskach w zakresie obróbki szkła (rozkrój, szlifowanie, hartowanie, laminowanie).

 Oczekiwania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, czasami w soboty,

- dyspozycyjność do pracy w systemie II zmian,

- sumienność, dokładność, uczciwość.

Oferta:

- praca na dwie zmiany w godzinach 6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku, sporadycznie w soboty,

- zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie w wysokości 2200 zł netto miesięcznie.

 Miejsce wykonania zlecenia: Zgierz

 Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy magdalena.golebiewska@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik Produkcyjny - Zgierz"

<< poprzednianastępna >>
Strony WWW Łódź