SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Pracownik pralni - Łódź Widzew16.04.18 r.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM nr cert 8980 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRALNI

Obowiązki:

- obsługa urządzeń pralni,

- sortowanie odzieży,

- prasowanie, układanie upranej odzieży,

- inne prace pomocnicze.

Oczekiwania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, ewentualnie w sobotę,

- gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmian,

- sumienność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS,

- stawkę podstawową oraz dodatkową za pracę w porze nocnej,

- pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku, ewentualnie w sobotę.

 Miejsce wykonywania zlecenia: Łódź - Widzew

Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy magdalena.golebiewska@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik pralni"

<< poprzednianastępna >>
Strony WWW Łódź