SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Sprzedawca - ŁÓDŹ (Port Łódź)16.04.18 r.

OFERTA DOBORU PERSONALNEGO

Agencja Zatrudnienia WORK SYSTEM NR CERT 8980 dla jednego ze swoich klientów poszukuje

pracowników na stanowisko:

Sprzedawca w cukierni/restauracji

Obowiązki;

- obsługa klienta,

- obsługa kasy/praca z pieniędzmi,

- dbanie o czystość na terenie restauracji.

Oczekiwania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- wysoka kultura osobista,

- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

- gotowość do pracy w tygodniu oraz w weekendy.

Oferta:

- praca w systemie zmianowym ,

- praca od poniedziałku do piątku oraz w weekendy (w zależności od dyspozycyjności),

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia bezpośrednio w firmie,

- pełne szkolenie z zakresu obowiązków.

 Miejsce wykonania zlecenia: Łódź (Port Łódź)

Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy magdalena.golebiewska@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Sprzedawca"

<< poprzednianastępna >>
Strony WWW Łódź