SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Operator Wózka Widłowego / Pracownik Magazynowy - WIDZEW30.10.17 r.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia Work System nr cert 8980 dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Obowiązki:

- kompletacja towaru

- przyjmowanie dostaw

- obsługa ręcznego wózka paletowego

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- doświadczenie na w/w stanowisku

Oferta:

- praca w systemie II zmianowym 6-14, 14-22

- praca od poniedziałku do piątku

- praca w firmie o wysokiej pozycji na rynku

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Miejsce wykonania zlecenia: Łódź – WIDZEW

 Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy anna.mijas@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik Magazynowy/Operator Wózka Widłowego Widzew"

<< poprzednianastępna >>
Strony WWW Łódź