SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Pracownik Magazynowy - Bukowiec12.02.18 r.

Oferta pracy tymczasowej

Agencja Pracy Tymczasowej WORK SYSTEM NR CERTYFIKATU 8980 dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Obowiązki:

- dostarczanie i kompletowanie półwyrobów na gniazda produkcyjne,
- rozładunek surowca,

-rozładunek surowca,

-załadunek produktów gotowych,

-inne prace magazynowe.

Oczekiwania:

-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

-gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

-mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT,

-gotowość do dojazdów do Bukowca na własną rękę.

Oferta:

-praca w systemie III zmian,

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS,

stawka godzinowa dla magazyniera bez uprawnień - 15zł brutto

-stawka godzinowa dla wózkowego - 17 zł brutto,

-po trzymiesięcznym okresie próbnym, możliwość zatrudnienia bezpośrdnio przez firmę.

Miejsce wykonywania zlecenia: BUKOWIEC ok. Andrespola

Aplikację w formie CV wraz z aktualną klauzulą prosimy o przesyłanie na adres magdalena.golebiewska@worksystem.com.pl  wpisując w tytule "Magazyn- Bukowiec".

<< poprzednia
Strony WWW Łódź