SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Pracownik Magazynowy - Panie, Panowie -WIDZEW 18.09.17 r.

Oferta pracy tymczasowej

Agencja Zatrudnienia Work System nr cert 8980 zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

 Obowiązki:

-  kompletacja i pakowanie wysyłek

- metkowanie

- rozładunek i załadunek towaru

- podstawowa obsługa komputera

Wymagania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- chęć podjęcia pracy w systemie I lub II - zmianowym

- sumienność i dokładność

 Oferta:

 - praca w systemie  I lub II  -zmianowym

- praca od poniedziałku do piątku

- zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenia

   MIEJSCE WYKONYWANIA  PRACY: ŁÓDŹ - WIDZEW

Aby aplikować, proszę o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres mailowy anna.mijas@worksystem.com.pl wpisując w tytule "Pracownik Magazynowy - Widzew"

następna >>
Strony WWW Łódź