SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

O firmie

Work System to Agencja Zatrudnienia działająca z powodzeniem na rynku łódzkim od 13 lat. Nasi doradcy posiadają szeroką znajomość rynku pracy, Ich wiedza poparta bogatym doświadczeniem pozwala nam na realizowanie projektów ze 100% powodzeniem.

Agencja Zatrudnienia Work System wychodzi naprzeciw problemom i oczekiwaniom, z jakimi borykają się Nasi Klienci chcący zatrudnić pracowników. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań Pracodawcy poprzez rekrutację, selekcję, szkolenia oraz administrowanie w zakresie kadr i płac. Specjalizujemy się w usługach personalnych o najwyższej jakości głównie leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Rozwiązania dla Naszych Klientów kreujemy ściśle w oparciu o ich oczekiwania i potrzeby. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Work System stawia na pierwszym miejscu potrzeby swoich Klientów. Dlatego każdy z Nich otoczony jest opieką naszego Konsultanta, który w każdej chwili jest do dyspozycji.

Każdego dnia stawiamy sobie nowe wyzwania i dzięki naszej determinacji potrafimy im skutecznie sprostać.

Zapraszamy do współpracy – Pracuj z nami!

Nasze atuty to:

  • Zespół Work System tworzą odpowiedzialni, kompetentni specjaliści
  • Każdy proces w naszej firmie ukierunkowany jest na oczekiwania i potrzeby Klienta
  • Oferujemy warunki współpracy, które gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo naszym Partnerom Biznesowym
  • Oferujemy dodatkowe korzyści dla stałych Klientów

Zapraszamy do współpracy!

Strony WWW Łódź
Strona pozostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X