SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Work System Magdalena Pierzyńska

MAGDALENA PIERZYŃSKA
- WŁAŚCICIEL

Doradztwo personalne

Jedną z usług, jaką oddajemy do Państwa dyspozycji jest rekrutacja i selekcja zasobów kadrowych. Nasze projekty realizujemy w oparciu o dokładną analizę Państwa potrzeb personalnych oraz oczekiwań jakościowych. Specjalizujemy się w rekrutacji zarówno pracowników szeregowych jak i wykwalifikowanych. Na każdym etapie współpracy dopasowujemy się do oczekiwań naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat współpracy w zakresie doradztwa personalnego:

 • Standardy realizacji projektów rekrutacyjnych
 • Czas realizacji projektów
 • Gwarancje oferowane przez Work System
 • Korzyści długofalowej współpracy

Standardy realizacji projektów rekrutacyjnych ( DORADZTWA PERSONALNEGO )

Każdy projekt rekrutacyjny realizujemy wedle obowiązujących w Work System standardów jakościowych. Dlatego współpraca z naszymi Klientami przebiega w następujących etapach:

 • Nawiązanie kontaktu, prezentacja firmy – każdy z naszych Klientów od momentu rozpoczęcia współpracy otrzymuje do swojej dyspozycji Konsultanta, który zapoznaje z naszymi standardami współpracy oraz specyfiką działania Work System
 • Dokładna analiza potrzeb personalnych Państwa firmy – w oparciu o potrzeby oraz oczekiwania Klienta przygotowujemy indywidualnie dopasowaną, kompleksową ofertę. Na tym etapie wspólnie z Klientem decydujemy o ilości rekrutowanych pracowników, kwalifikacjach, jakie muszą posiadać oraz czasowych ramach projektu.
 • Rekrutacja kandydatów – nabór kandydatów spełniających ustalone oczekiwania. Work System prowadzi każdą rekrutację wieloźródłowo, dzięki czemu każdorazowo docieramy do maksymalnie dużej grupy osób.
 • Selekcja najlepszych kandydatów – spośród wszystkich osób, do których dotrze Work System wybieramy najlepsze, które zostają zaproszone na spotkania rekrutacyjne przeprowadzane przez naszych specjalistów. Każde takie spotkanie przebiega wedle określonego schematu, zawiera wywiad, sprawdzenie referencji, kwalifikacji oraz wymaganych uprawnień.
 • Raport rekrutacyjny – po każdym spotkaniu rekrutacyjnym nasz specjalista przygotowuje szczegółowy raport wraz z profilem kandydata, który zostaje przesłany do naszego Klienta
 • Prezentacja wybranych kandydatów oraz wybór tego właściwego – na podstawie raportu rekrutacyjnego oraz dodatkowych spotkań rekrutacyjnych nasz Klient dokonuje optymalnego wyboru Podsumowanie i ocena realizacji projektu – każdy projekt rekrutacyjny jest poddawany przez nas obiektywnej ocenie, którą prezentujemy naszym Klientom. Dzięki temu szybko i skutecznie eliminujemy możliwe zagrożenia i problemy występujące podczas realizacji projektu.

Czas realizacji projektów

Zdajemy sobie sprawę jak ważny w przypadku projektów rekrutacyjnych jest czas reakcji na otrzymane od Państwa zlecenie. Dlatego czas realizacji projektów zakładających zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika nie przekracza 2 – 3 tygodni. Jest to czas od momentu ustalenia Państwa oczekiwań do chwili nawiązania stosunku pracy z konkretnym kandydatem. W przypadku pracowników szeregowych czas ten ulega skróceniu.

Gwarancje oferowane przez Work System

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów udzielamy gwarancji na realizowane przez nas projekty rekrutacyjne. Gwarancja minimalizuje zagrożenia oraz ryzyko związane z zatrudnieniem nieodpowiedniego kandydata. Okres gwarancyjny jest ustalany indywidualnie dla każdego projektu i może trwać od 2 do 6 miesięcy.

Korzyści długofalowej współpracy

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była korzystna dla naszych partnerów biznesowych. Dlatego Klientom, którzy zdecydują się na nawiązanie stałej i długofalowej współpracy z Work System oferujemy preferencyjne warunki w postaci:

 • znaczne obniżenie kosztów realizacji projektów w przypadku stałej współpracy
 • promocje i upusty na inne usługi oferowane przez Work System
 • realizacja bezpłatnych projektów szkoleniowych dla stałych Klientów Work System
Strony WWW Łódź
Strona pozostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X